Holistyczne podejście do adserwera | Smart

Holistyczne podejście do adserwera

Zintegrowana platforma do obsługi całego mechanizmu reklamowego, w tym bezpośredniej i programowej kampanii, we wszystkich cyfrowych formatach i na każdym ekranie. Optymalizuj działania bez tracenia czasu na przełączanie między platformami.

Maksymalizuj przychody dzięki holistycznemu

podejściu do zarządzania zyskiem

Poznaj Barta.

Jako centralny punkt układanki adserwer umożliwia uzyskanie bardziej kompleksowego obrazu. Jest w stanie zoptymalizować wartość każdej odsłony, uwzględniając wszystkie parametry w czasie rzeczywistym, dzięki czemu sprzedaż bezpośrednia może konkurować z programową.

Platforma dynamicznie alokuje reklamy poprzez uwzględnienie całej aktywności w sieci: prognozowania ruchu i zasobów, planowanie dostarczenia, zobowiązań dotyczących kampanii, ofert i parametrów targetowania.

Skutecznie zarządzaj zasobami i kampaniami reklamowymi

Nasze rozwiązanie jest proste i inteligentne —to najbardziej intuicyjny i przyjazny użytkownikowi interfejs na rynku — odpowiedź na Państwa najważniejsze potrzeby.

  • „Nieustannie pojawiają się nowe trendy, a Smart zawsze trzyma rękę na pulsie. Jako klienci bardzo szybko uzyskujemy nowe formaty i technologie reklamowe.”

    Markus Lauscher, strategiczny manager ds. kont technicznych, Styria


Odzyskaj pełną kontrolę

nad swoimi zasobami

Korzystaj z najbardziej zaawansowanych narzędzi na rynku, aby realizować swoją strategię i kontrolować sprzedaż zasobów.

Stwórz własne formaty reklamowe za pomocą edytora dołączonego do szablonu

Nasz edytor dołączony do szablonu jest wyjątkowym, zaawansowanym rozwiązaniem, które umożliwia tworzenie i używanie własnych szablonów reklamowych.

Dostosuj rozwiązanie Smart do własnych wymagań

Rozwiązanie Smart zostało zaprojektowane z myślą o elastyczności. Istnieje możliwość udoskonalania naszego adserwera, co pozwala na obsługiwanie danych tak, jak sobie Państwo tego życzą.

Korzystaj z naszego interfejsu API, aby usprawnić swoje działania reklamowe: zarządzanie kampanią, prognozy, zasady dostarczania i raportowanie. Obsługujemy również integrację DMP, śledzenie podmiotów trzecich, protokół Open RTB oraz Open Direct.

Uzyskaj fachową pomoc

Nasi doświadczeni konsultanci zawsze służą poradą i pomocą. Nasi eksperci dostosują adserwer tak, aby sprostać Państwa potrzebom.

Solutions for publishers

Skontaktuj się z nami