Platforma technologii reklamowej full stack | Smart

Platforma technologii
reklamowej
full stack

Smart oferuje jedną zintegrowaną platformę umożliwiającą prowadzenie całego biznesu w technologii adserwerowej — uwzględniając reklamę bezpośrednią i programową we wszystkich cyfrowych formatach i na wszystkich ekranach.

Nasze rozwiązanie jest proste i inteligentne — skorzystaj z najbardziej intuicyjnego i przyjaznego użytkownikowi interfejsu na rynku. Oto odpowiedź na Państwa najważniejsze potrzeby.

1

Korzyści z holistycznego podejścia do zarządzania zyskiem

Platforma full stack firmy Smart obejmuje zarówno rozwiązanie adserwerowe, jak również SSP. Z jednego punktu wejścia mogą Państwo zarządzać wszystkimi źródłami przychodów: bezpośrednimi, programowymi oraz dopasowywaniem sieci reklamowej. Nasz wyjątkowy, holistyczny algorytm optymalizacji zysku sprawia, że każda odsłona jest sprzedawana za pośrednictwem najlepiej dobranego kanału sprzedażowego w celu maksymalizacji ogólnego przychodu.

2

Rozprowadzaj wybrany rodzaj reklamy w dowolne miejsce

Dotrzyj do swoich odbiorców bez względu na to, gdzie się znajdują. Dostarczamy w pełni ujednoliconą organizację zadań, co znacznie ułatwia trafikowanie reklam na dowolnym urządzeniu.

Ponadto Smart natywnie osadza moduł, który ułatwia tworzenie reklam. Skorzystaj z naszych szablonów lub stwórz własny, aby dostarczyć odpowiednią przestrzeń reklamową, która będzie korzystać z formatów takich jak Rich Media, natywny i wideo.

„[…] bez wątpienia Smart znacznie zwiększył wydajność naszego modelu operacyjnego i zaoferował nowe możliwości sprzedaży programowej.”

Alan Strek, manager ds. biznesu, Grupo RBS

3

Uprość swoje działania reklamowe

i zachowaj kontrolę

Interfejs firmy Smart jest wyjątkowy — zawiera wiele funkcji i jest niewiarygodnie łatwy w użyciu. Nie potrzebujesz zespołu specjalistów. Korzystanie z platformy jest intuicyjne, elastyczne i przyjazne dla użytkownika. Nasze szablony reklamowe i funkcje podglądu na żywo wyróżniają nas na tle konkurencji. Dzięki nim zaoszczędzą Państwo dużo czasu i ograniczą ewentualne błędy, a jednocześnie umożliwią zaprezentowanie swoich zalet (unikalna treść, odbiorcy i zasoby) jako wydawcy.

Interfejs

Zapewniamy supernowoczesne narzędzia umożliwiające zachowanie 100-procentowej kontroli nad zasobami, dzięki czemu możliwe będzie podejmowanie najbardziej trafnych decyzji na rzecz firmy. Mają Państwo dostęp do najnowocześniejszego prognozowania w czasie rzeczywistym, raportów odnośnie zbiorów danych big data oraz pomiaru czytelności na wyciągnięcie ręki.

Dowiedz się więcej

Solutions for publishers

Skontaktuj się z nami