Real Time Bidding media buying | Smart

Dostęp do programowego
premium

Smart RTB+ zapewnia programowym nabywcom bezpośredni i wyłączny dostęp do setek znaczących marek medialnych.

Nasze formaty

Smart zapewnia dostęp do wielu zaawansowanych i unikatowych formatów reklamowych dla sieci i urządzeń mobilnych, ułatwiając dotarcie do odpowiednich odbiorców.

 • Rich Media

  Format Rich Media pozwala uwolnić wyobraźnię, tworząc niezapomniane wrażenia, które usprawniają interakcję.

 • Natywne

  Reklamy natywne nie mają charakteru inwazyjnego i idealnie integrują się ze stroną, zwiększając zainteresowanie i przyczyniając się do wzrostu skuteczności reklamy.

 • Wideo

  Formaty wideo in-stream i out-stream wpływają pobudzająco na użytkownika, wywołując ogromne wrażenie, które zapewnia użytkownikowi wyjątkowe doświadczenie.

 • „Smart nadal jest naszym kluczowym partnerem w zakresie dostaw strategicznych dla regionów EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka) oraz LATAM (Ameryka Łacińska i Karaiby).”

  Dan Lardern, Senior Partnerships, MediaMath

 • „Mediasmart Mobile rozpoczęło zakupy zasobów Smart w IV kw. 2014 r. — firma ta szybko stała się jednym z naszych najważniejszych partnerów.”

  Noelia Amoedo, prezes, Mediasmart

 • „Większość naszych reklamodawców zauważa znaczący wzrost liczby odsłon od czasu, gdy ukończyliśmy integrację z Smart RTB+ Exchange”

  Nathalie Belaiche, dyrektor ds. rozwoju biznesu — Europa Południowa, Criteo

Smart zapewnia wiele sposobów na sprawny zakup zasobów. Dołącz do programowego premium i rozpocznij zarządzanie transakcjami.

Prosta integracja

Nasi wyspecjalizowani konsultanci ds. integracji chętnie pomogą Państwu wdrożyć się w nowe środowisko w ciągu zaledwie kilku tygodni.

Oni są z nami
Skontaktuj się z nami