Kadra kierownicza | Smart

Kadra

Cyrille Geffray

dyrektor generalny

Cyrille Geffray bierze aktywny udział w rozwoju firmy Smart AdServer od lutego 2006 roku. Jest pierwszym pracownikiem firmy Smart AdServer i z powodzeniem pełnił funkcję kierownika ds. rozwoju, a następnie od września 2007 roku dyrektora generalnego.

Cyrille Geffray ma dziesięcioletnie doświadczenie w uruchamianiu i rozwoju firm działających w branży nowych technologii oraz usług biznesowych dla firm. Dominique Durand jest współzałożycielem firmy StepInfo, największej niezależnej francuskiej firmy konsultingowej w sektorze technologii J2EE, zatrudniającej ponad 100 pracowników.

Cyrille Geffray ma dyplomy uczelni Grenoble École de Management i ITESM.

Nicolas de Robert

Dyrektor ds. technicznych

Nicolas de Robert został zatrudniony przez Smart AdServer w czerwcu 2006 roku jako dyrektor firmy ds. technicznych.

Wcześniej przez cztery lata pracował jako inżynier ds. rozwoju w firmie Ilog, zajmującej się produkcją oprogramowania.

Nicolas de Robert ma dyplomy uczelni École Polytechnique (X97) i ENSEEIHT.

Romain Job

Regional Manager US

Romain Job rozpoczął pracę w firmie Smart AdServer w kwietniu 2007 roku jako inżynier ds. sprzedaży we Francji. Sylvain zajął się rozwojem firmy na rynkach niemieckim oraz środkowo- i wschodnioeuropejskim w 2008 roku. Oficjalną odpowiedzialność za region przejął w 2009 roku.

Romain Job pracował wcześniej jako inżynier ds. sprzedaży w firmie AT Internet (XiTi). Jest również współzałożycielem firmy WindSpectra, świadczącej usługi konsultingowe w zakresie technologii silników wiatrowych.

Romain uzyskał dyplomy École Centrale de Nantes i IAE w Nantes.

Arnaud Créput

Dyrektor finansowy

Arnaud Créput dołączył do zespołu Smart AdServer jako dyrektor finansowy w lipcu 2015 r.

Wcześniej przez ponad 10 lat zdobywał doświadczenie na stanowisku dyrektora finansowego oraz w charakterze członka zarządu — 5 lat w firmie Coheris Group oraz 6 lat w firmie ORSYP Software (która została wykupiona w 2014 r. przez firmę Automic).

Arnaud rozpoczynał swoją karierę jako analityk finansowy ds. fuzji i rynku kapitału akcyjnego w bankach Deutsche Bank AG oraz BNP Paribas.

Został absolwentem szkoły biznesu ESSEC Business School w 1999 r.

Nicholas Wagner

Dyrektor działu kadr

Nicholas Wagner dołączył do zespołu Smart AdServer w grudniu 2015 r. jako dyrektor działu kadr.

Wcześniej przez 3 lata Nicholas był dyrektorem działu kadr w firmie Criteod la Europy i Ameryki Łacińskiej — w tym czasie firma dynamicznie się rozwijała i weszła na giełdę NASDAQ. Ma ponad 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu działami kadr w różnych krajach i pracował w wielu firmach zorientowanych na nowe technologie.

Nicholas został absolwentem Instytutu Nauk Politycznych w Paryżu (Sciences Po) w 2002 r.

Sylvain Piquet

Główny specjalista ds. podatkowych

Sylvain Piquet dołączył do Smart AdServer w lipcu 2017 r. jako Główny specjalista ds. podatkowych.

Uprzednio Sylvain zajmował stanowisko Wiceprezesa działu ds. komunikacji e-mailowej w Criteo, kierował też działem Sprzedaży i operacji w pionie rozwiązań Dynamic Email. Sylvain posiada 10-letnie doświadczenie w sektorze technologii reklamowych, w tym 7-letnie doświadczenie zdobyte w Criteo, gdzie pracował w placówkach firmy poza Londynem, zajmując szereg stanowisk kierowniczych w dziedzinie Business Intelligence, sprzedaży i zarządzania relacjami z kluczowymi klientami. Sylvain posiada tytuł magistra marketingu i finansów uzyskany w szkole biznesu EM Lyon.

Michael Nevins

Dyrektora ds. marketingu

Michael Nevins dołączył do zespołu Smart AdServer w 2017 r. Posiada ponad 20 lat doświadczenia, w tym rozległe doświadczenie w dziedzinie strategii wprowadzania produktów na rynek w sektorze technologii reklamowych.

Ostatnio zajmował stanowisko Globalnego dyrektora ds. marketingu produktów w Taboola. Uprzednio pracował jako Wiceprezes ds. marketingu globalnego w Spongecell oraz jako Wiceprezes ds. produktów mobilnych oraz Wiceprezes ds. marketingu produktów mobilnych w firmie Undertone (przejętej przez Perion). Przed przejściem do Undertone zajmował szereg wysokich stanowisk w globalnej agencji mediów reklamowych GroupM (WPP) oraz w pionierskiej agencji Crisp Media (przejętej przez Quotient).

David Pironon

Dyrektor na Francję/Europę Południową

David Pironon dołączył do firmy Smart AdServer w czerwcu 2007 roku jako kierownik ds. sprzedaży na Francję.

David Pironon pracował wcześniej przez dwa lata jako konsultant w firmie Oliver  Wyman oraz przez pięć lat w firmie Yahoo, gdzie z powodzeniem zajmował stanowiska kierownika ds. klientów i kierownika ds. rozwoju firmy.

David Pironon uzyskał tytuł magistra na uczelniach HEC i Dauphine (Université de Paris IX).

Nasi dyrektorzy lokalni

Romain Job

Regional Manager US

Romain Job rozpoczął pracę w firmie Smart AdServer w kwietniu 2007 roku jako inżynier ds. sprzedaży we Francji. Sylvain zajął się rozwojem firmy na rynkach niemieckim oraz środkowo- i wschodnioeuropejskim w 2008 roku. Oficjalną odpowiedzialność za region przejął w 2009 roku.

Romain Job pracował wcześniej jako inżynier ds. sprzedaży w firmie AT Internet (XiTi). Jest również współzałożycielem firmy WindSpectra, świadczącej usługi konsultingowe w zakresie technologii silników wiatrowych.

Romain uzyskał dyplomy École Centrale de Nantes i IAE w Nantes.

Ingrid Couasnon

Dyrektor ds. sprzedaży — Francja

Ingrid Couasnon rozpoczęła pracę w Smart AdServer w 2009 r. jako manager ds. rozwoju biznesu; obecnie zajmuje stanowisko dyrektora ds. sprzedaży na Francję. Wcześniej przez 4 lata Ingrid pełniła funkcję starszego managera ds. rozwoju biznesu w Yahoo!

Jest absolwentką uczelni École de Management de Normandie oraz Audencia Business School w Nantes.”

Lasse Nordsiek

Country Manager DACH

Lasse Nordsiek pracuje na rynku online business od 12 lat, z czego 8 lat na kluczowych stanowiskach w takich firmach jak AOL, Lycos, Hi-Media oraz specjalista w Next Performance.

Przed dołączeniem do Smart Adserver – Full Stack Technology Platform pracował jako Dyrektor Strategiczny w dziale sprzedaży u dostawcy DMP – The ADEX. Obecnie Lasse pracuje w Berline i odpowiada za zarządzanie sprzedażą i rozwojem biznesu dla Smart AdServer  w regionie DACH.

Andrea Ceccoli

Dyrektor regionalny na Włochy

Andrea karierę zawodową rozpoczął w późnych latach 90-tych pracujących dla międzynarodowych firm konsultingowych koncentrując swoją pracę w kierunku marketingu i działów HR dużych firm międzynarodowych.

W 2010 roku, wejdzie gdzie Emailvision Dotyczy Start Up z włoskich biur.

Od początku 2013 roku jest odpowiedzialny za działalność i włoskiej spółki zależnej Smart AdServer.

Absolwent ekonomii, uwielbia sport i jazz oraz włada biegle językiem angielskim i francuskim.

Juan Manuel Alvarez

Dyrektor regionalny na Hiszpanię

Juan Manuel Alvarez dołączył Smarta w styczniu 2015 roku, jest licencjackie w zakresie prawa i PDD z IESE, z dużym doświadczeniem ponad 15 lat w branży internetowej, pracowała w firmach, jak Telefonica przez 7 lat, a następnie jako przedsiębiorca, założyciel własnej agencja www wich został sprzedany powodzeniem 6 lat później.

Adrian Behr

Dyrektor regionalny na Amerykę Łacińską

W oparciu między Buenos Aires i Meksyku, Adrian Behr kieruje rozwoju inteligentnych Adserwer biznesu w Ameryce Łacińskiej od marca 2014 r.

Z dużym doświadczeniem w dziedzinie cyfrowej gry, Adrian Behr wcześniej pracował jako Business Development Manager dla Fon w Brazylii i Madrycie, a wcześniej pełnił funkcję Dyrektora Operacyjnego w Lenovo Argentynie.

Adrian Behr posiada tytuł magistra w Marketingu i Komunikacji Uniwersytetu San Andrés i posiada dyplom Business Administration na Uniwersytecie w Buenos Aires.

Myriam Pelissier

Dyrektor regionalny na Brazylię

Z siedzibą w São Paulo, Myriam jest odpowiedzialny za komercyjnego rozwoju Smart Brazylii.

Myriam rozpoczął karierę w rozwoju biznesu w Brazylii i Maroka dla przedsiębiorstw telekomunikacyjnych i IT. Po upływie 3 lat jako Area Manager w Europie, wstąpiła w 2012 Inteligentne uczestniczenia w rozwoju firmy w Ameryce Południowej.

Myriam jest absolwentem Ecole Nationale Supérieure des Mines de Saint-Etienne i Grenoble IPN.